niedziela, 30 października 2016

Concept Weddings: inscenizacja ślubu humanistycznego

Już 6 listopada będziemy mieli okazję spotkać się na Concept Weddings - targach ślubnych, podczas których będziecie mogli poznać trendy, które nie zawsze pojawiają się w Harper's Bazaar czy Brides. Organizatorzy wydarzenia zadbali, aby znaleźli się na nich nietypowi fotografowie, florystki, mistrzowie słodkich wypieków, projektanci sukien ślubnych. Wszystko będzie działo się w nieco loftowych wnętrzach Krzywego Komina - w miejscu, które na co dzień tętni kulturą.

materiały prasowe Concept Weddings

Podczas tego wydarzenia będziecie mieli okazję zobaczyć na żywo inscenizację ślubu humanistycznego w naszym wykonaniu. Każdy z Was będzie mógł przekonać się, jak wyglądają nasze ceremonie, porozmawiać, być może nawet ustalić szczegóły Waszego ślubu.


Concept Weddings to wydarzenie, które jest nam estetycznie bliskie, dlatego cieszymy się, że zostaliśmy do niego zaproszeni. Czujemy, że bierzemy udział w pewnej zmianie w szeroko pojętej modzie ślubnej - świetnie wpisujemy się w ten alternatywny trend, który mamy nadzieję, że z roku na rok będzie coraz bogatszy i jeszcze bardziej nas zaskakiwał.

Zachęcamy do śledzenia wydarzenia Concept Weddings i naszego Facebooka!
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz